Sisearhitektuur

Kui plaanid avada uue butiigi, kohviku, juuksurisalongi või anda uue näo ja hingamise oma kontorile või kodule, saame sulle abiks olla.  

Oma töös arvestame alati eesmärkide ja sihtrühmaga olgu selleks elanik, möödakäija, klient, töötaja, külaline või naaber.

Nii nagu ei tehta reklaami ainult sellepärast, et seda on äge teha, vaid seetõttu, et edastada sõnumit ja muuta inimeste käitumist, on ka sisekujunduse puhul lisaks esteetilisele aspektile oluline mõelda, mida ruumikujundusega saavutada soovitakse.

Aitame sul küsida õigeid küsimusi ja seada sinu jaoks olulisi eesmärke!

KODU

Luksus – valgus – hubasus – lihtsus – modernsus – nostalgia – romantika 

Kodu võiks olla pererahva nägu. Oleme valmis abistama sind alates värvide valimisest kuni kogu sisekujundusprojekti loomiseni välja. Viimasel juhul oleks sinu tööks vaid meeldivaima lahenduse väljavalimine!

KONTOR

Autentsus – inspiratsioon- heaolu – sotsiaalsus – efektiivsus – koostöö - innovatsioon

Ühelt poolt peaks kontor olema kohaks, kus saab töö kõige efektiivsemalt ja mugavamalt tehtud. Kaasaegne kontor võiks pakkuda nii privaatsemat ja vaiksemat ruumi süvenemiseks ja puhkamiseks kui ka elavamaid kohti koosmõtlemiseks ja sotsialiseerumiseks. Aitame teil leida õige tasakaalu erinevate lahenduste vahel võttes arvesse teie töötajate soove ja vajadusi, et kõigil oleks võimalus olla maksimaalselt efektiivne!

Samas peaks aga kontor aitama ehitada organisatsiooni brändi ja kultuuri ning kasvatama nii töötajate kui klientide lojaalsust. Nii nagu teenused ja tooted, ettevõtte kliendisuhtlus ja koduleht, peaks ka tänane kontor peegeldama endas ettevõtte väärtusi, identiteeti ja eesmärke.